topleft
topright
Slovensky Anglicky

Ubytovanie - rezervácia

Penzión Obšitník
Adidovce 9
okr. Humenné 067 32

Telefón:
00421 907 978 577


E-mail:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.

Zaujímavosti

Prvým ubytovaným hosťom bol veľvyslanec USA na Slovensku Vincent Obsitnik, ktorého otec i starší predkovia žili v Adidovciach. Z príležitosti jeho návštevy sa v penzióne stretlo 45 Obšitníkovcov z celého Slovenska
 
Cenník - ubytovanie Penzión Obšitník Adidovce Tlačiť E-mail

1 osoba / 1 noc 17 Eur s raňajkami
Deti do 6 rokov bezplatne
Parkovanie parkovisko bezplatne
garáž 8 Eur/ deň

OBJEDNÁVACIE A STORNOVACIE PODMIENKY
Objednávanie pobytov:
Objednávky je možné podať:
- osobne v recepcii
- telefonicky
- poštou
- e-mail

Objednávka sa stáva pre poskytovateľa záväznou zaplatením zálohy objednávateľom na objednané služby. Táto záloha je vo výške 50 % z ceny objednaného ubytovania, resp. služby.
Bez zaplatenia zálohy poskytovateľ nie je povinný blokovať objednanú kapacitu pre objednávateľa.

Vrátenie zálohy - storno poplatky: Ak objednávateľ zruší svoju objednávku min. 15 dní pred ohlaseným začiatkom čerpania služieb, poskytovateľ mu vráti 50 % zálohy, pokiaľ o to objednávateľ požiada najneskôr do 5 dní po termíne ohlásenom ako začiatok čerpania služieb.

Ak objednávateľ zruší svoju objednávku neskôr ako 3 dni pred ohláseným začiatkom čerpania služieb, nevzniká mu nárok na vrátenie zálohy. V tomto prípade celá zaplatená záloha tvorí storno poplatok prislúchajúci poskytovateľovi.

Ak objednávateľ nenastúpi ubytovanie - nezačne čerpať služby v objednanom termíne nevzniká mu nárok na vrátenie zálohy. Celá zaplatená záloha tvorí storno poplatok prislúchajúci poskytovateľovi.

Ak objednávateľ dodatočne mení termín objednaného ubytovania, považuje sa to za zrušenie objednávky, pričom platia ustanovenia o zrušení objednávky uvedené vyššie. Nový objednaný termín sa považuje za novú objednávku.
 
Nájdete nás na stránke: Penzióny na Slovensku | Travelguide.sk
Joomla Templates by JoomlaShack Joomla Templates